Nákupné centrumVeľa ponúk, jedna adresa

Magnet na zákazníkov s potenciálomObchodná lokalita s budúcnosťou

Ak sa združí viacero predajcov na jednom mieste, zvýši sa príťažlivosť pre zákazníkov – to je veľká sila nákupných centier. Nachádza sa v nich rozsiahla ponuka najrôznejšieho sortimentu a služieb, príjazdy a výjazdy sú ľahko dostupné, cesty medzi jednotlivými obchodmi sú krátke a existuje dostatok parkovacích miest. Naše predajne sú pritom dôležitým garantom návštevnosti a atraktivity.

Možnosti nákupného centraVýkonné koncepty

Nákupné centrá spájajú veľa ponúk a služieb pod jednou strechou a sú preto vynikajúcou voľbou na zvýšenie atraktivity lokalít. Existujú rôzne možnosti ako vytvoriť nákupné centrá s Lidlom.

Pre životné prostredieTrvalo udržateľná technológia

Aj pri nákupných centrách volíme trvalo udržateľné technológie, ako napr. LED osvetlenie a ekologické vykurovacie a chladiace technológie.

ArchitektúraPriestranná a svetlá

Veľkorysý priestorový koncept, moderná architektúra a služby, ako WC pre zákazníkov, zaisťujú pohodlný zážitok z nakupovania.

Prezentácia tovaruFood koncept

Moderná je aj prezentácia tovaru vrátane nových konceptov Take-away s čerstvým pečivom alebo ponuky Coffee-to-go v predajniach.

Ukazovatele a požiadavkyKritéria lokality

Ako vlastník alebo nájomca Lidl optimálne využíva potenciál nákupných centier. Spoločne nájdeme správnu stratégiu pre vašu lokalitu.

Lokality:
na predaj, prenájom alebo dlhodobý prenájom.
Projekty:
Nové developerské projekty alebo revitalizácie.
Rozloha pozemku:
zastavaný a nezastavaný vo všetkých veľkostiach.
Predajná plocha:
na prenájom od 1 000 m².
Parkovacie miesta pre zákazníkov:
pohodlný prístup.
Nájomca:
atraktívna zmes nájomcov.

Vaše otázkyChcete viac informácií?

Radi vám odpovieme na všetky otázky ohľadne našich nákupných centier alebo niektorého konceptu predajne. Tešíme sa na vaše otázky!

Kontaktovať